Lokasyon
Güneşli/İstanbul
Çalışma Saatleri
P.Tesi - Cuma : 09:00 - 18:30
TALEP FORMU
Hakkımızda

Bizi Tanıyın

 
Firmamız 2001 yılında kurulmuştur.


Sektördeki ilk yılında Forwarder olarak hizmet veren firmamız, araç filosunu geliştirerek 2005 yılında C-2 yetki belgesine sahip olmuştur. Özmal araçları ve sözleşmeli araçları ile filosunu hızla geliştirmeye devam etmektedir.

Gelişen ve değişen ekonominin tam rekabet piyasası ile gelen sınırsız hizmet anlayışında, ekonominin dinamik oyuncusu olan KARGO-TEK ULUSLAR ARASI TAŞIMACILIK, oluşturduğu yeni taşıma modelleri, modern filosu ve güçlü uzman kadrosu ile yolunda hızla ilerlemeye devam etmektedir.

KARGOTEK POLİTİKASI


Uluslararası karayolu yük taşımacılığı ve lojistik hizmetleri yapmayı sağlayan ve yaptığı tüm işlerde sürekli iyileştirme prensibiyle daima en iyiye ulaşmayı hedefleyen Kargotek Ltd. Şti olarak;
• İstenen hizmet kalitesini sağlayarak ve zamanında teslimat ile müşteri memnuniyetini arttırmayı,
• Teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları proseslerimize uygulamayı,
• Teknik, yönetsel ve davranışsal becerileri artıran eğitimler ile yetkin personel gelişimini sağlamayı,
• Risk yönetimi temelli yaklaşımımızla İş kazası, meslek hastalığı ve çevresel kirliliği engellemeyi,
• Yönetim sistemi standartlarını ve yasal mevzuatları takip ederek sürekli sistem gelişimini garanti altına almayı,
• Tüm işveren, çalışan ve ilgili taraflarımızın yönetim sistemlerimize katılımını sağlamayı,
taahhüt ederiz.

KARGO-TEK, ALMANYA, BELÇİKA, HOLLANDA, LUKSEMBURG, İTALYA ve FRANSA başta olmak üzere AVRUPA'nın her noktasına PARSİYEL ve KOMPLE karayolu İthalat & İhracat taşımacılığı ve Lojistik hizmeti vermektedir.Ayrıca Güçlü acente ağı ile Dünyanın Birçok ülkesine Denizyolu, Havayolu ve Demiryolu taşımacılık organizasyonları gerçekleştirmeye devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimizden almış olduğu güven ve destek ile hizmet anlayışında, hız, kalite ve güven ilk önceliği olmuştur ve bu anlayış ile ilerleyerek faaliyetlerine devam edecektir.